Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Ewinner Zakłady Bukmacherskie

Ewinner Legalnym BukmacheremTak, Bukmacher funkcjonuje na postawie Lincencji Ministerstwa Finansów
Strona internetowa bukmacherawww.ewinner.pl
PodatekTak

Ewinner to kolejny legalny bukmacher oferujący zakłady bukmacherskie w Polsce. Dzięki dość licznej już drupie bukmacherów w Polsce możemy dokonać wybonu u jakiego bukmachera chcemy obstawic dany zakład. Szeroga gama marek dostępnych na rynku pozwoli każdemu zainteresowanemu obstawic dane wydarzenie bo najlepszym kursie, z tym że to już by wymagało od nas posiadanie kont we wszystkich legalnych markach.

rejestracja w ewinner

Czy Ewinner to legalny bukmacher w Polsce?

zaklady bukmacherskie ewinner

Ewinner to legalny bukmacher w Polsce oferujący zakłady w internecie dla tych, którzy chcą obstawić dane wydarzenie sportowe ale i nie tylko. Ważną informacją jest fakt że tylko osoby, które ukończyły 18 lat mogą założyć konto u bukmachera ewinner jak i każdego innego legalnego bukmachera. To samo tyczy się zakładów w stacjonarnych punkach. Jedynie osoby pełnoletnie mogą skorzystać z oferty i postawić dany zakład.

Weryfikacja tego czy dany bukmacher jest legalny jest bardzo prosta. By zweryfikować legalność jakiegokolwiek bukmachera w internecie należy wejsć na stronę internetową Ministerstwa Finansów. Na stronie ministerstwa znajdziemy aktualną listę bukmacherów, z numerem licencji na podstawie której funkcjonują.

Oferta bukmachera Ewinner.pl

Jak już wiemy bukmacher ewiner to legalny bukmacher. Ważnym aspektem u każdego bukmachera są kursy i jakie wydarzenia możemy znaleźć w ofercie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu. U bukmachera ewinner znajdziemy w zasadzie wszystkie z popularniejszych wydarzeń sportowych ale także z innych dziedzin, które możemy obstawić. Z główych znajdziemy takie sporty jak piłka nożna, tenis, koszykówka po krykiet włącznie.

Custom Bet

W ofercie zakładów ewinner możemy znaleźć również zakład pod nazwą ,,Custom Bet”. Co to oznacza? Oznacza to że możemy obstawić dowolnie wymyślony przez nas zakład. Swoją ofertę zakładu wysyłamy w specjalnym formularzu, gdzie po akceptacji zajdziemy go w ofercie do obstawienie. Super prawda? Custombet to w zasadzie bardzo dobra alternatywa dla osób, które znają się na czymś szczególnie dobrze a oferta nie posiada danego typu zakładu. Custom bet w ofercie pokazuje jak bukmacher ewinner jest otwarty na rozszeżenie oferty swoich zakładów dla użytkowników serwisu.

Zakłady na żywo

Czym tak wlaściwie są zakłady na żywo ? Zakłady na żywo to możliwość obstawienia danego wydarzenia podczas gdy ono się obecnie odbywa. Zakłady na żywo to doskonała okazja do obstawienia danego wydarzenia w przypadku kiedys po prostu zapomnieliśmy obstawić wcześniej dane spotkanie. Dodatkowo dynamicznie zmieniające się kursy mogą zadziałać na naszą korzyść bądź strate. Kursy zmieniają się w zależności od przebiegu danego spotkania. Zakłady na żywo w ewinner są również dostępne, w zasadzie więszkość bukmacherów oferuje taki rodzaj zakładów.

Ewinner promocja dla swoich użytkowników

Ewinner bukmacher z promocją na start. Na stronie internetowej możemy znaleźć sekcjie Promocje. Dla wszystkich użytkowników dostępne są promocje, które pozwolą powiększyć nasz kapitał na obstawianie. Na chwilę obecną możemy spotkać 3 promocje. Bonusy które możemy otrzymać to bonus od depozytów jak i zakład bez ryzyka do pewnej kwoty. Generalnie jest to bardzo stanadardowa oferta niemniej jednak by obstawić musimy w pierwszej kolejności wpłacić środki na nasze konto. Jedyne czego brakuje w ofercie na start to bonus bez depozytu.

Zakład bez ryzyka w ofercie promocyjnej

W pierwszej kolejności ewinner oferuje dla nowo zarejestrowanych użytkowników bonus w postaci zakładu bez ryzyka. By otrzymać zakład bez ryzyka musimy spelnić warunki bunusu. Najpierw musimy założyć na stronie bukmacher ewinner. Po poprawnym zweryfikowaniu wszystkich danych i pełnej aktywacji naszego konta możemy otrzymać zakład bez ryzyka. W kolejnym kroku musimy dokonać depozytu. Kiedy już będziemy mieli konto i środki na koncie nasz pierwszy kupon będzie objęty zakładem bez ryzyka do kwoty 150 PLN. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot. Tutaj musimy pamiętać o tym że minimalna wartość naszego zakładu to 20 PLN w przeciwnym razie nie załapiemy się na zakład bez ryzyka.

Dodatkowo musimy wiedzieć iż kwota do 150 PLN zostanie nam zwrócona z tym że w postaci Bonusu. By wypłacić bonus musimy obrócić nimi 3-krotnie kuponami po minimalnym kursie 2.5.

Bonus od drugiego depozytu

Bonus od drugiego depozytu możemy otrzymać w przedziale kwotowym od 20 pln do 500 pln. Oznacza to że nasz minimalny pierwszy depozyt musi mieścić się w tych kwotach by bonus został przyznany. Po złożeniu depozytu w odpowiedniej kwocie otrzymamy bonus 100%. Należy takie środki obrócić po kursie minimalnym 1,5. Po poprawnym obrocie środki powędrują na nasze konto bonusowe gdzie po 3 krotnym obrocie po kursie minimalnym 2.5 możemy je przekształcić z konta bonusowego na prawdziwe z możliwością wypłaty.

Bonus od trzeciego depozytu

Tutaj od bukmachera ewinner otrzymamy trzeci bonus od depozytu, rówież jak w przypadku drugiego na takich samych warunkach z tym żeby otrzymać trzeci bonus musimy otrzymać drugi bonus. Jest to po prostu kontunuacja bonusu, który otrzymamy wcześniej.

Podsumowanie Zakładów bukamcherskiech ewinner

Ewinner to prężnie rozwijajacy sie bukmacher z dosć ciekawą ofertą dla swoich użytkowników. Brak sportów wrtualnych jest tu minusem, jednak możliwość obstawiania customowych zakładów zdecydowanie wybija się na rynków wśród legalnych bukmacherów.

Opublikowano: 09.10.2019

Autor: kodpromocyjny-24.pl