Fortuna kod promocyjny VIP

fortuna banner

Aby bukmacherskie kupony przynosiły większy zysk potrzebna jest również odpowiednio wysoka stawka. Z tego względu, nowi klienci zakładów bukmacherskich Fortuna często decydują się skorzystać z promocji bonusu powitalnego. W ten sposób można zyskać dodatkowe środki pieniężne za rejestrację nowego konta oraz dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz może także wykorzystać swój indywidualny Fortuna kod promocyjny, który powiększy bonus startowy.


Kod promocyjny Fortuna oferuje aż trzy prezenty na start. Dzięki temu, nowi gracze są w stanie znacznie powiększyć swój początkowy kapitał. W jaki sposób wykorzystać kod by cieszyć się udanym startem na zakładach bukmacherskich w serwisie Fortuna?


Kod promocyjny Fortuna 2023

rejestracja 2021 fortuna

Pierwszym prezentem jaki otrzymasz za wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuna jest bonus bez depozytu o wartości 20 złotych bez depozytu w punktach FKP. Wystarczy jedynie zarejestrować konto za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego linku oraz wkleić uzyskany kod w odpowiednim okienku oznaczonym hasłem: „Kod promocyjny”. Choć jest to nieduża kwota, to pozwala bez ryzyka poznać wszystkie funkcje serwisu Fortuna.


Fortuna Kod Promocyjny 2023 – bonus od depozytu


W pierwszej kolejności jak się zarejestrujemy z kodem promocyjnym otrzymujemy bonus na zakład bez ryzyka. Co to oznacza? Jeżeli w ciągu 72 godzin od rejestracji dokonamy pierwszego zakładu to możemy liczyć na wypłacenie wygranej albo zwrot – tylko ważne by pamiętać że to wydarzenie musi się rozstrzygnąć w ciągu 7 dni!

Drugi bonus aktywuje się po 72 godzinach od rejestracji i otrzymujemy dodatkowy bonus o wartości – tym razem 200zł, tak jak wcześniej 7 dni do spotkania z tym że z większą kwotą.

Na samym końcu otrzymujemy 300 zł bonusu na zakład bez depozytu przy takich samych warunkach jak wcześniej

Ostatecznie otrzymujemy łączny bonus w postaci 600 zł na zakłady rozłożone w czasie.


Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Aby cieszyć się prezentami oferowanymi przez promocję powitalną, należy zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim Fortuna korzystając ze specjalnie wygenerowanego linku. Należy również skopiować otrzymany Fortuna kod promocyjny i wkleić go we właściwym miejscu w formularzu rejestracyjnym. Pierwszy prezent w postaci bonusu bez depozytu otrzymasz od razu. Bonus powitalny i zakład bez ryzyka zostanie uaktywniony na koncie po dokonaniu pierwszego depozytu.


Zakłady bukmacherskie Fortuna – co możemy obstawiać?

zakłady

Bukmacher Fortuna funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 20 lat. Wcześniej, w latach 1996-2007 operator działał pod nazwą Profesjonał. Przez lata, zakłady bukmacherskie Fortuna zyskały ogromną popularność wśród graczy. Serwis internetowy oferuje nam każdego dnia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zakładów sportowych z całego świata. W ofercie znajdziemy zarówno najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, siatkówka, żużel, koszykówka, hokej, tenis, a także mniej popularne w naszym kraju sporty: baseball, futbol amerykański, snooker.

Zakłady w serwisie Fortuna można obstawiać także w funkcji Live już w trakcie spotkania. Przejrzysty interfejs oferuje nam wgląd do szczegółowych statystyk oraz wyniku meczu. Najważniejsze wydarzenia są transmitowane w serwisie, dzięki czemu, aktywni gracze mogą je oglądać na żywo. Bukmacher ma w swojej ofercie także Sporty Wirtualne, czyli turnieje i wydarzenia sportowe rozgrywane przez komputerowych zawodników i drużyny. Mecze lub wyścigi odbywają się co kilka minut oferując graczom liczne emocje oraz atrakcyjne kursy.


Czy obstawianie zakładów w serwisie Fortuna jest legalne?


Jak najbardziej. W 2014 roku firma Fortuna otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Dzięki temu ze spokojem, możemy korzystać z usług oferowanych przez serwis w zgodzie z ustawą hazardową.


Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus


Fortuna, bukmacher oferujący zakłady sportowe, ma program lojalnościowy zwany Fortuna Klub Plus. Gracze otrzymują punkty za każdy obstawiony zakład, które następnie mogą zostać wymienione na nagrody. W każdym miesiącu ranking najskuteczniejszych i najaktywniejszych graczy jest nagradzany wysokimi nagrodami pieniężnymi. Punkty z programu Fortuna Klub Plus można wymienić na: zakłady bez ryzyka, premie kursowe, bonusy pieniężne oraz indywidualny kod promocyjny Fortuna.

Zdobywanie punktów FKP w programie Fortuna Klub Plus:

 • za każde postawione 2 zł otrzymuje się 1 punkt FKP
 • Fortuna ma prawo przyznawania punktów na innych zasadach
 • maksymalna liczba punktów FKP zdobywana w ciągu jednego dnia wynosi 300
 • w przypadku zwrotu lub anulowania zakładu, punkty FKP zostają odjęte z konta klienta

Wykorzystanie punktów FKP:

 • bonusy dostępne w katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Dodatkowe informacje o programie Fortuna Klub Plus:

 • punkty nie tracą ważności i nie są odjmowane na koniec roku kalendarzowego
 • jeśli konto klienta zostanie zamknięte, pozostałe punkty zostają wyzerowane i nie można ich odzyskać po ponownym otwarciu konta.


Zakłady bukmacherskie Fortuna – warto czy nie?

Zdaniem naszym, warto założyć konto w serwisie Fortuna ze względu na:

 • obszerną ofertę zakładów sportowych
 • interesujące promocje i bonusy
 • korzystny program lojalnościowy
 • łatwe metody płatności
 • dostępność serwisu oraz jego funkcji za pośrednictwem aplikacji mobilnej.