Fortuna kod promocyjny

fortuna banner

Aby bukmacherskie kupony przynosiły większy zysk potrzebna jest również odpowiednio wysoka stawka. Z tego względu, nowi klienci zakładów bukmacherskich Fortuna często decydują się skorzystać z promocji bonusu powitalnego. W ten sposób można zyskać dodatkowe środki pieniężne za rejestrację nowego konta oraz dokonanie pierwszej wpłaty. Gracz może także wykorzystać swój indywidualny Fortuna kod promocyjny, który powiększy bonus startowy.


Kod promocyjny Fortuna oferuje aż trzy prezenty na start. Dzięki temu, nowi gracze są w stanie znacznie powiększyć swój początkowy kapitał. W jaki sposób wykorzystać kod by cieszyć się udanym startem na zakładach bukmacherskich w serwisie Fortuna?


Kod promocyjny Fortuna 2020 – 2021

rejestracja 2021 fortuna

Pierwszym prezentem jaki otrzymasz za wykorzystanie kodu promocyjnego Fortuna jest bonus bez depozytu o wartości 20 złotych bez depozytu w punktach FKP. Wystarczy jedynie zarejestrować konto za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego linku oraz wkleić uzyskany kod w odpowiednim okienku oznaczonym hasłem: „Kod promocyjny”. Choć jest to nieduża kwota, to pozwala bez ryzyka poznać wszystkie funkcje serwisu Fortuna.


Fortuna Kod Promocyjny – bonus od depozytu


Jeżeli wykorzystasz już bonus bez depozytu i stwierdzisz, że serwis Fortuna spełnia Twoje oczekiwania, możesz wykorzystać drugi bonus promocyjny. Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty na konto aby uzyskać 100% bonusu powitalnego do kwoty 400 PLN. Aby zatem w pełni wykorzystać potencjał promocji, gracz powinien wpłacić na swoje konto właśnie 400 PLN. Otrzymane środki podlegają warunkowi obrotu. To oznacza, że należy je obstawić określoną ilość razy, aby bonusowe pieniądze mogły zostać wypłacone z Twojego bukmacherskiego konta. Jest to ekskluzywna oferta promocyjna dla nowych graczy, którzy wykorzystają kod promocyjny Fortuna.


Pierwszy zakład bez ryzyka z kodem promocyjnym


Czas na trzeci prezent, który możesz wykorzystać po dokonaniu pierwszej wpłaty na swoje bukmacherskie konto. Pierwszy obstawiony przez Ciebie zakład w serwisie Fortuna będzie zakładem bez ryzyka. Możesz postawić Zakład bez ryzyka do 210 złotych. Nawet, jeżeli Twój kupon okaże się nietrafiony, stawka zakładu powróci na Twoje konto. To kolejna okazja do wydatnego poprawienia początkowego salda na Twoim koncie.


Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Aby cieszyć się prezentami oferowanymi przez promocję powitalną, należy zarejestrować konto w serwisie bukmacherskim Fortuna korzystając ze specjalnie wygenerowanego linku. Należy również skopiować otrzymany Fortuna kod promocyjny i wkleić go we właściwym miejscu w formularzu rejestracyjnym. Pierwszy prezent w postaci bonusu bez depozytu otrzymasz od razu. Bonus powitalny i zakład bez ryzyka zostanie uaktywniony na koncie po dokonaniu pierwszego depozytu.


Zakłady bukmacherskie Fortuna – co możemy obstawiać?

zakłady

Bukmacher Fortuna funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 20 lat. Wcześniej, w latach 1996-2007 operator działał pod nazwą Profesjonał. Przez lata, zakłady bukmacherskie Fortuna zyskały ogromną popularność wśród graczy. Serwis internetowy oferuje nam każdego dnia dostęp do kilkudziesięciu tysięcy zakładów sportowych z całego świata. W ofercie znajdziemy zarówno najpopularniejsze dyscypliny takie jak: piłka nożna, koszykówka, hokej, tenis, a także mniej popularne w naszym kraju sporty: baseball, futbol amerykański, snooker.

Zakłady w serwisie Fortuna można obstawiać także w funkcji Live już w trakcie spotkania. Przejrzysty interfejs oferuje nam wgląd do szczegółowych statystyk oraz wyniku meczu. Najważniejsze wydarzenia są transmitowane w serwisie, dzięki czemu, aktywni gracze mogą je oglądać na żywo. Bukmacher ma w swojej ofercie także Sporty Wirtualne, czyli turnieje i wydarzenia sportowe rozgrywane przez komputerowych zawodników i drużyny. Mecze lub wyścigi odbywają się co kilka minut oferując graczom liczne emocje oraz atrakcyjne kursy.


Czy obstawianie zakładów w serwisie Fortuna jest legalne?


Jak najbardziej. W 2014 roku firma Fortuna otrzymała licencję Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet. Dzięki temu, możemy korzystać z usług oferowanych przez serwis w zgodzie z ustawą hazardową.


Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus


Warto także wspomnieć, że bukmacher prowadzi program lojalnościowy pod nazwą Fortuna Klub Plus. Każdy obstawiony przez Ciebie zakład jest nagradzany punktami, które następnie można wymienić na nagrody. Co więcej, każdego miesiąca prowadzony jest ranking najskuteczniejszych i najaktywniejszych graczy w serwisie. Na najlepszych typerów czekają bardzo wysokie nagrody pieniężne. Na co możemy wykorzystać punkty zebrane w programie Fortuna Klub Plus? Pośród nagród znajdziemy: zakłady bez ryzyka, premie kursowe, bonusy pieniężne. Punkty można wymienić także na indywidualny kod promocyjny Fortuna.


Zakłady bukmacherskie Fortuna – warto czy nie?


Naszym zdaniem, zdecydowanie warto zarejestrować konto w serwisie Fortuna. Do największych atutów tego bukmachera należą: rozbudowana oferta zakładów sportowych, ciekawe promocje i bonusy, korzystny program lojalnościowy, a także wygodne metody płatności. Serwis Fortuna wraz ze wszystkimi funkcjami jest dostępny także za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Jeżeli jesteś zainteresowany otworzeniem nowego konta w serwisie, pamiętaj by wykorzystać Fortuna kod promocyjny. W ten sposób otrzymasz prezenty na start, których nie otrzymałbyś stacjonarnie.