Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

fame mma 3 kod promocyjny lvbet
Wszystkie karty zostały odkryte! W końcu poznaliśmy szczegółowe informacje związane z trzecią odsłoną gali Fame MMA, która skupia się na walkach youtuberów oraz celebrytów. Chyba nikt nie spodziewał się, że organizacja w tak krótkim czasie zdobędzie tak wielką popularność w naszym kraju. Kto zmierzy się w oktagonie? Gdzie odbędzie się gala? Czy znamy już pierwsze kursy na zakłady bukmacherskie? Przedstawiamy najważniejsze informacje o Fame MMA 3!

Gdzie odbędzie się gala Fame MMA 3?

Wszystko zaczęło się w hali sportowej w Koszalinie. Na trybunach pozostało wiele wolnych miejsc, ale widowisko się udało i przyciągnęło rzeszę fanów przed monitory komputerów. Druga gala, organizowana w Poznaniu, nie zawiodła również pod względem frekwencji na hali. Wyprzedano zdecydowaną większość dostępnych wejściówek. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że w ciągu trzech kolejnych edycji, walki youtuberów zadebiutują na prawdziwych salonach.
Trzecia gala Fame MMA 3 odbędzie się już 30 marca na Atlas Arenie w Łodzi. To chyba najlepszy wyznacznik sukcesu odniesionego przez pomysłodawców wydarzenia. Wystarczy wspomnieć, że w tym samym miejscu, tydzień wcześniej, odbędzie się kolejna odsłona KSW. Czy właściciele największej, polskiej federacji MMA mają podstawy do obaw o poziom swojej popularności? Biorąc pod uwagę imponujący sukces odniesiony przez Fame MMA, nic co związane z tym wydarzeniem nie może już specjalnie dziwić. Także zaskakujące nazwiska w karcie walk.
24 lutego odbędzie się I konferencja gali FAME MMA, którą będziemy mogli obserwować na żywo na youtubowym kanale Lorda Kruszwila. Miesiąc później zorganizowana zostanie druga konferencja. W przeddzień gali, 29 lutego, odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

Fame MMA 3 – karta walk

Gdy pojawiły się pierwsze pogłoski o tym, że Fame MMA 3 odbędzie się w Atlas Arenie, nikt nie miał wątpliwości, że w karcie walk nie zabraknie ogromnych niespodzianek. Trzeba przyznać, że organizatorzy po raz kolejny nie zawiedli i przekonali zawodników, którzy zagwarantują gali wysoką frekwencją zarówno na hali, jak również przed monitorami komputerów. Tak prezentuje się oficjalna karta walk na Fame MMA 3:
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
Łukasz „Boy Flash” Langowski – Marcin „Mnich Terminator” Wójcik
Krystian „Krycha” Wilczak – Bartek „Ruby” Brzeziński
Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień
Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roślik
Walka wieczoru: Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel „DeeJayPallaside”
Walki na Fame MMA 3 – pierwsze typy

Na pierwsze kursy bukmacherskie będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. Bukmacher LVbet, główny sponsor wydarzenia Fame MMA, jeszcze nie opublikował oferty zakładów. Warto jednak codziennie odwiedzać serwis, ponieważ kursy powinny się pojawić w ciągu najbliższych dni. Dokonajmy pierwszej analizy wszystkich par i zastanówmy się, kto ma większe szanse na wygraną. Pamiętajmy, że walki youtuberów i celebrytów należy taktować z istotnym przymrużeniem oka. W przypadku niektórych par ciężko wskazać zdecydowanego faworyta.

Hassan vs Wiewiór

na początek pojedynek o sporej wartości sportowej. Kamil Hassan jest dobrze kojarzony z Instagrama, gdzie pokazuje swoje ciężkie treningi. Dla Wiewióra będzie to natomiast druga szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności w trakcie Fame MMA. Na pierwszej gali walczył przeciwko Michałowi Handke ważącemu 40 kg więcej. Maksymilian przegrał tą walkę przed czasem, ale pokazał duch walki i brak strachu mimo dużej różnicy wagi. W pierwszej parze Wiewiór wydaje się być delikatnym faworytem tego starcia.

Boy Flash vs Mnich Terminator

pod względem walorów czysto sportowych tutaj wskazanie faworyta jest bardzo trudne. Obaj panowie słyną bowiem z bycia gwiazdą disco polo. Faworyta można jednak wskazać patrząc na posturę zawodników. Mnich Terminator jest o ponad 40 kg cięższy od Boy Flasha i nie jest to różnica w tkance tłuszczowej. Wójcik może się bowiem pochwalić atletyczna sylwetką. A zatem, w drugiej parze stawiamy na Mnicha.

Krycha vs Ruby

bardzo ciekawa para, w której możemy spodziewać się wysokiego poziomu. Krycha zaprezentował się na pierwszej hali Fame MMA 3 gdzie przez techniczny nokaut pokonał Huberta Korczaka. Z kolei Ruby miał okazję zaprezentować swoje umiejętności na FEN 19, gdzie zmierzył się z Arabem. Brzeziński przegrał pojedynek przez TKO. W tej parze bardzo ciężko wskazać faworyta.

Ambro vs Don Kasjo

kolejna walka, która powinna podnieść poziom sportowy widowiska. Obaj panowie mają doświadczenie ze sztukami walki. Ambro na pierwszej edycji Fame MMA 3  błyskawicznie znokautował Dawida Ozdobę. Don Kasjo ma na swoim koncie kilka amatorskich walk bokserskich. Zawodnicy znają się z planu programu „Ex na plaży” i będą chcieli wyjaśnić sobie kilka kwestii w oktagonie. Faworytem wydaje się być Ambro, który ma większe doświadczenie w MMA.

Bonus BGB vs Taxi Złotówa

w przypadku Bonusa możemy mówić o „doświadczeniu” ze sztukami walki. W przeszłości uległ w pojedynku kick-bokserskim przeciwko Wojtkowi Goli, obecnemu organizatorowi Fame MMA. Pokazał się także na poprzedniej gali przegrywając walkę ze Ztrolowanym. Taxi Złotowa to znany youtuber, który zadebiutuje w oktagonie. Wydaje się, że nikłe, ale jednak doświadczenie Bonusa, może mieć kluczowy wpływ na rezultat tej walki.

Linkimaster vs Esmeralda

swoista incepcja na Fame MMA. Wpleść totalny freak fight na galę złożoną wyłącznie z takich walk to spore wyzwanie. Organizatorom udało się jednak osiągnąć zamierzony cel. Walka, która wzbudza mnóstwo śmiechu. Ciężko wskazać nawet to, za kim będzie publiczność. Zarówno Linkiewicz jak i Godlewska mają raczej więcej przeciwników niż sprzymierzeńców. Esmeralda Godlewska pojawiła się już w oktagonie Fame MMA 3 w roli ring girl. Może znajomość klimatu pomoże jej wygrać?

Malczyński vs Ferrari

pojedynek wygranych z ostatniej gali Fame MMA. Malczyński pokonał Adriana Polańskiego i wywalczył pas w wadze średniej. Ferrari pokonał przez TKO Bystrzaka. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko, którego faworytem wydaje się aktualny mistrz, Dawid Malczyński. Ferrari z całą pewnością stać jednak na to by powalczyć o pas.

Isamu vs DeeJayPallaside

walka wieczoru, która już teraz elektryzuje fanów obu youtuberów. Obaj zawodnicy po raz pierwszy wystąpią w oktagonie Fame MMA, ale w poprzednich edycjach pojawiali się tutaj w innych rolach. Isamu zasiadał w roli szyderców, a DeeJayPallaside prowadził studio. Ciężko wskazać faworyta tego pojedynku. Wydaje się, że obaj panowie mają stosunkowo równe szanse na wygraną. Naszym zdaniem, większe szanse na zwycięstwo ma jednak Isamu.

Zakłady bukmacherskie Fame MMA 3 – LVbet

Lvbet Kod promocyjny –  Bonus
LVBET Kod Promocyjny to: JOHNNYVIP
Bonus rejestrację Ekskluzywne 20 PLN bez depozytu na start
⚽️Bonus okazyjny: Bonus ekskluzywny do 1500 PLN
🎁 Darmowy zakład bonusowy: Bonus na start 50 PLN w wyróżnieniu dla kibiców
Bezpieczny bonus kupon: Zwrot do 50 PLN kupon 5+ – oferta promocyjna
Zniżowy bonusowy AKO: Nominacja Multikozak 6 typów +15%, 7 typów +20%, 8 typów +25%
Jesienny turniej: Pula nagród  do 20 000 Złotych
🇵🇱Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Bonus przy depozycie poniżej 50 PLN Bonus 10%
Promocja dla kibiców wybranych drużyn Darmowe 50 PLN na grę
📱Legalny Polski Bukmacher Tak
Min. wpłata: 10 PLN

Legalny bukmacher LVbet od pierwszej edycji jest oficjalnym sponsorem wydarzenia Fame MMA. W związku z tym posiada na wyłączność ofertę zakładów bukmacherskich. Na ten moment serwis nie udostępnił jeszcze zakładów na Fame MMA 3. Z całą pewnością oferta pojawi się jednak na stronie bukmachera z dużym wyprzedzeniem.
LVbet kod promocyjny na gale Fame MMA 3
W związku z kolejną odsłoną gali Fame MMA, klienci LVbet mogą oczekiwać specjalnych promocji związanych z tym wydarzeniem. Czym zaskoczy nas bukmacher? Tego również dowiemy się już niedługo. Na ten moment prezentujemy LVbet kod promocyjny, który zainteresuje klientów chcących obstawiać walki Fame MMA 3, a nie posiadających jeszcze konta w serwisie. Rejestrując się z kodem promocyjnym możesz odebrać bonus powitalny do 1500 PLN (1000 PLN przy pierwszym depozycie oraz 500 PLN) przy drugim. Na dobry początek otrzymujesz również bonus bez depozytu 20 PLN.

Jak oglądać Fame MMA 3?

Poprzednie dwie edycje Fame MMA 3 były dostępne dla widzów na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Należało jednak wykupić dostęp. Transmisja PPV nie była jednak specjalnie droga. Wiele wskazuje na to, że gala Fame MMA 3 również będzie dostępna w tej formie. Śledząc relację za pośrednictwem Fame MMA TV będzie można obserwować lożę szyderców w składzie: Paris Platynow oraz Xayoo. Komentatorami gali będą AdBuster oraz Trybson.