Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

LVbet Fame MMA 4 Zakłady Bukmacherskie

Fani popularnych „freak fightów” już teraz zacierają ręce przed czwartą odsłoną Fame MMA, która odbędzie się 22 czerwca w Częstochowie.  Zakłady na to wydarzenie ponownie będą dostępne na wyłączność w LVbet, który jest głównym sponsorem gali od początku jej istnienia. Sprawdźmy zatem kto będzie sie na niej prezentował.

 

Kod Promocyjny do LVBET

Warunki Bonusu Lvbet Kod promocyjny
Bonus rejestrację Ekskluzywne 20 PLN 
Bonus okazyjny Bonus ekskluzywny do 1000 1500 PLN
Darmowy zakład bonusowy Bonus na start 50 PLN
Bezpieczny bonus kupon Zwrot do 10 50 PLN kupon 5+
Zniżowy bonusowy AKO Nominacja Multikozak
Jesienny turniej Pula nagród  do 20 000 Złotych
🇵🇱Dodatek LV Punkty: 100 pkt. = 5 PLN
Bonus przy depozycie Bonus 10%
Promocja dla kibiców Darmowe 50 PLN na grę
Legalny Polski Bukmacher Tak
LVBET Kod Promocyjny  JOHNNYVIP

Coraz więcej informacji na temat Fame MMA 4

Wojciech Gola oraz Krzysztof Rozpara, główni organizatorzy gali, udzielili długiego wywiadu Andrzejowi Kostyrze. Pojawiło się w nim wiele ciekawych informacji na temat rozwoju gali. Pojawił się także temat kolejnej odsłony oraz zawodników, którzy tym razem zaprezentują swoje umiejętności.

Jedno jest pewne, organizacja Fame MMA stopniowo zwiększa poziom sportowy. Było to widać w trzeciej odsłonie. Nie zabrakło dobrych walk w oktagonie, które mogły się podobać. A wśród nich mocne i niepodważalne freak fighty przyciągające widzów. Przebić sukces trzeciej gali będzie ciężko. 10,000 kibiców na Atlas Arenie jak na tak młode wydarzenie to liczby astronomiczne. Wiemy również, że pojawiła się silna konkurencja, która stworzy kolejną galę dla celebrytów.

 

Linkimaster vs Lil Masi

Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz
Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz

Czyli już drugi pojedynek Marty Linkiewicz a pierwszy Anieli Gogusz! Oboje przeciwniczki mierzą 170 wzrostu a równica wagi wacha się w okolicach 14kg z przewagą dla Marty Linkiewicz. Tutaj Linkimaster będzie miała przeciwniczkę równej sobie wzrostowi.

Pojedynek raperów na Fame MMA 4

Największe poruszenie wywołały słowa Wojciecha Goli na temat walki raperów, która będzie miała miejsce w trakcie Fame MMA 4. Nie trzeba było długo czekać, aż fani zaczną gdybać na temat tego, o kim mówił organizator gali. W środowisku rapowym często dochodzi do konfliktów, dlatego w grę wchodzi wiele artystów. Wspomniany przez Golę konflikt między raperami ma trwać od wielu lat. Kibice twierdzą zatem, że w oktagonie mogą pojawić się: Peja i Tede. Niewątpliwie byłaby to elektryzująca walka przyciągająca tłumy widzów.
Swoją drogą, oficjalny sponsor Fame MMA, bukmacher LVbet, powinien pomyśleć o zakładach, w których gracze mogliby typować kto pojawi się na kolejnej odsłonie gali. Biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie fanów, takie zakłady bukmacherskie na Fame MMA 4 niewątpliwie byłyby chętnie obstawiane przez poruszonych kibiców wydarzenia.

Malczyński po raz kolejny na Fame MMA

Jedną z etatowych gwiazd gali Fame MMA jest Dawid Malczyński, który w trakcie drugiej odsłony pokonał w walce wieczoru Adriana Polaka, a na „trójce” obronił pas kategorii półśredniej przeciwko Amadeuszowi „Ferrari” Roślikowi. Po walce, zapytany o to, czy pojawi się także na czwartej odsłonie, zaprzeczył, ale dodał również, że w karcie walk nie zabraknie nazwiska Malczyński. Możemy zatem sądzić, że na Fame MMA 4 zadebiutuje jego brat, Marcin Malczyński.

Boxdel vs Ochroniarz Lorda Kruszwila na gali Fame MMA 4

Jest to pierwsza, oficjalnie potwierdzona przez organizatorów walka, którą fani zobaczą na Fame MMA 4. Boxdel to, obok Wojciecha Goli oraz Krzysztofa Rozpary, trzeci z trio organizatorów wydarzenia. Tym razem sprawdzi się w innej roli, stając do walki w oktagonie. Jego rywalem będzie Ochroniarz Lorda Kruszwila, popularnego youtubera, który nazywa się jednym ze sponsorów gali Fame MMA. „Ochroniarza” kojarzyć mogą niektórzy fani rapu. Swoje utwory publikuje on na Youtubie posługując się pseudonimem Kubańczyk.

 

Zawodnicy na Fame MMA 4

Marta Linkiewicz LINKIMASTER – Aniela Bogusz LIL MASTI

Adrian Salamon MEDUSA – Piotr Knaś KNAZIUU

Jakub Flas KUBAŃCZYK – Michał Baron BOXDEL

Adrian Polański POLAK – Amadeusz Roślik FERRARI

Dawid Ambroziak AMBRO  – Kasjusz Życiński KON KASJO

Marcin Makowski MAKOWSKI – Patryk Woziński KIZO

Filip Marcinek FILIPEK – Łukasz Imiełowski TOMB

Kamil Stępiński (KASTI) – Krystian Brzeziński (JOMGEN)

Fame MMA 4 z nowym składem sędziowskim

Kolejną, pewną zmianą w porównaniu z poprzednią galą będzie zmiana składu sędziowskiego. To pokłosie skandalicznej decyzji, która na Fame MMA 3 niejednogłośnie mianowała zwycięzcą pół żywego Adriana Polaka, który przez całą walkę był zdominowany przez Don Kasjo. Fame MMA w specjalnym oświadczeniu zmieniło jednak decyzję przyznając wygraną Don Kasjo. Jednocześnie, organizatorzy poinformowali o zmianie składu sędziowskiego i odsunięciu dwóch sędziów, którzy wskazali na zwycięstwo Polaka.

Zakłady bukmacherskie LVbet na Fame MMA 4

Zmianie nie uległ natomiast główny sponsor wydarzenia, czyli zakłady bukmacherskie LVbet, które od samego początku wspierają dalszy rozwój gali Fame MMA. W związku z tym, jedynie w tym serwisie bukmacherskim możliwe jest obstawianie walk. Z okazji Fame MMA 3 gracze mogli liczyć ponadto na atrakcyjny bonus. Najprawdopodobniej także z okazji Fame MMA 4 bukmacher przygotuje dla swoich klientów ciekawą ofertę promocyjną.

Obstawianie Fame MMA nie jest oczywiście zadaniem łatwym biorąc pod uwagę sporą nieprzewidywalność „freak fightów”. Dowodzi temu chociażby wyżej opisana sytuacja ze zmienionym werdyktem w walce Adriana Polaka i Don Kasjo. Niemniej jednak, niewątpliwie możemy liczyć na większą przyjemność i dodatkowe emocje w trakcie oglądania walk, gdy mamy przy okazji szanse wygrać na swoich typach. Kolejna odsłona wydarzenia już 22 czerwca. Niedługo powinniśmy poznać kartę walk. Tym samym, na LVbet już niedługo powinny pojawić się zakłady na Fame MMA 4.

Kursy na zakłady

kursy na fame mma 4
kursy na fame mma 4

 

Opublikowano 5.06.2019