Totalbet kod promocyjny


Totalbet zadebiutował na polskim rynku bukmacherskim na przełomie 2018 i 2019 roku. Serwis bardzo szybko zyskał duże zainteresowanie ze strony klientów. Niewątpliwie istotną rolę odegrał Totalbet kod promocyjny, z którym wszyscy nowi klienci mogą otrzymać specjalny bonus na start. Na liczne atrakcje mogą również liczyć stali klienci, bowiem sekcja Totalbet promocja oferuje szeroki wachlarz dodatkowych okazji do powiększenia stanu konta. W tym artykule powiemy więcej na temat oferty promocyjnej oraz o tym, jak wykorzystać aktualne kody do Totalbet. Czym może się pochwalić nowa, legalna marka na polskim rynku bukmacherskim?


Co oferuje graczom Totalbet kod promocyjny?


Zacznijmy od najprzyjemniejszej kwestii, czyli bonusu powitalnego. Nowi bukmacherzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność na rynku, starają się przekonać do siebie klientów ciekawymi promocjami. Aktualne kody do Totalbet to najprostszy sposób, by rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich z wyższym kapitałem. Za samą rejestrację w serwisie otrzymasz bonus bez depozytu w formie darmowego zakładu o wartości 10 PLN. Ta atrakcyjna Totalbet promocja pozwoli Ci zapoznać się z działaniem serwisu i postawić pierwszy kupon bez ryzyka strat.


Główną atrakcją jest natomiast bonus powitalny do pierwszej wpłaty. Wszyscy klienci, którzy przy rejestracji wykorzystają Totalbet kod promocyjny, mogą powiększyć swój początkowy stan konta na zakłady online. Pierwszy depozyt w serwisie zostanie podwojony. Maksymalna kwota, jaką możesz otrzymać w prezencie, to 500 złotych. By otrzymać bonus, najpierw należy dokonać jednokrotny obrót kwotą depozytu. Przyznane środki bonusowe podlegają sześciokrotnemu warunkowi obrotu na kuponach wielokrotnych z kursem min. na poziomie 2,00. Totalbet promocja na start proponuje nam zatem dwa prezenty: bonus bez depozytu w formie freebetu i premię depozytową.


Jak wykorzystać Totalbet kod przy rejestracji?


Prezent na start mogą otrzymać wszyscy klienci, którzy zdecydują się otworzyć nowe konto w serwisie. Wypełnienie formularza rejestracyjnego zajmuje kilka minut. Wystarczy podać niezbędne dane osobowe oraz dane konta. Nie przegap okienka na Totalbet kod, który umożliwi Ci otrzymanie bonusu. Nowy bukmacher udostępnia oczywiście opcję szybkiej rejestracji, dzięki której w ciągu kilku minut założysz konto tymczasowe bez dowodu osobistego. Skan dokumentu będziesz mógł nadesłać w wolnej chwili by aktywować konto. Jest to niezbędne do nieograniczonego korzystania z serwisu.


Od razu po zakończeniu rejestracji otrzymasz prezent w formie darmowego zakładu o wartości 10 PLN. Freebet możesz wykorzystać w całkowicie dowolny sposób. Jedynym wymogiem jest postawienie kuponu AKO lub SOLO o minimalnym kursie 2,00. Po wykorzystaniu bonusu bez depozytu, dokonaj pierwszej wpłaty w serwisie. Maksymalna kwota objęta promocją to 500 PLN. Dokonaj obrotu pełną kwotą depzoytu, a na saldo bonusowe doliczona zostanie równowartość pierwszej wpłaty. Obróć przyznane środki sześć razy, aby przenieść je na saldo główne i wypłacić ze swojego konta.


Zakłady bukmacherskie Totalbet – oferta serwisu


Totalbet proponuje swoim klientom nowoczesny serwis bukmacherski, w którym dominuje przyjemny dla oka, zielony kolor. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z sekcji „jak zacząć”, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat obstawiania zakładów w tym serwisie bukmacherskim. Z całą pewnością nie zabraknie okazji by optymalnie wykorzystać Totalbet kod promocyjny. Serwis bukmachera został podzielony na cztery, główne sekcje: Sport, Live, Esport oraz Virtuals.


W pierwszej sekcji znajdziesz oczywiście zakłady przedmeczowe na wydarzenia z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Nie zabrakło również typów na zakłady specjalne z obszaru polityki, rozrywki czy finansów. Sekcja Live oferuje graczom możliwość obstawiania zakładów na żywo. Aby było to zadanie łatwe i przyjemne, bukmacher oferuje wygodny pogląd na statystyki oraz przebieg spotkania. W sekcji esport znajdziemy zakłady na popularne wydarzenia egamingowe w takich dyscyplinach jak np. Counter Strike: GO, League of Legends, FIFA. W ostatniej sekcji Virtuals kryją się sporty wirtualne, czyli zmagania sterowane przez algorytm komputerowy.
Promocje i loterie oferowane przez serwis Totalbet


Stali klienci Totalbet każdego dnia mogą znaleźć ciekawe oferty specjalne, dzięki którym, obstawianie zakładów bukmacherskich w tym serwisie będzie jeszcze bardziej opłacalne. Gracze mogą liczyć na ubezpieczony zakład wielokrotny, w którym jeden przegrany typ nie przekreśla jeszcze całego kuponu. Obstawianie kuponów AKO pozwala ponadto zdobyć dodatkową premię do wygranej. Total Boost pozwala zdobyć premię kursową i obstawić interesujący zakład na lepszych warunkach. Najlepsze kupony AKO są w każdym tygodniu i miesiącu nagradzane dodatkowym prezentem.


Fani sportów wirtualnych mogą liczyć na kolejną, ciekawą ofertę. Promocja Totalbet pozwala podnieść wygraną o dodatkowe 40%. Bukmacher często organizuje loterie, w których można sięgnąć po dodatkowe bonusy. Aktualnie jest to loteria dla aktywnych graczy, którzy codziennie logują się do serwisu. Każdego dnia wybrani zostaną użytkownicy, którzy dostaną mały prezent, który umili początek sesji obstawiania. Oferta promocyjna Totalbet prezentuje się zatem bardzo okazale.


Czy warto zarejestrować się w serwisie Totalbet?


Nowy bukmacher na polskim rynku szybko zdobył popularność wśród szerokiego grona graczy. Atrakcyjny Totalbet kod promocyjny pozwala na zdobycie freebeta bez depozytu, a także premii powitalnej do pierwszej wpłaty o wartości 500 PLN. Totalbet może się pochwalić rozbudowaną ofertą, w której nie zabraknie interesujących wydarzeń dostępnych po bardzo atrakcyjnych kursach. Na duży plus zasługuje także Totalbet promocja, w której nagradzani są wszyscy aktywni klienci, którzy mogą powalczyć o większą wygraną oraz prezent za najlepszy kupon AKO.