Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Zakłady na sporty wirtualne

 

Coraz większa liczba bukmacherów w Polsce udostępnia swoim graczom zakłady na sporty wirtualne. To dosyć oryginalna forma obstawiania kuponów, która jednak zdobywa coraz większą popularność i zainteresowanie. Warto również pamiętać, że zakłady na sporty wirtualne mają bardzo losowy charakter, ponieważ są uzależnione przez algorytm komputerowy. A zatem, czy taka forma rozrywki jest opłacalna dla graczy?

 

 

Czym są sporty wirtualne?

Część klientów mylnie interpretuje sporty wirtualne jako zakłady na esport. Nie ma to jednak nic wspólnego z prawdą. Sporty wirtualne nie są odrębną dyscypliną. To oddzielna sekcja w serwisie bukmacherskim, obok zakładów sportowych oraz zakładów na żywo. W sportach wirtualnych znajdziemy mecze piłki nożnej, tenisa hokeja, wyścigi motorowe, a także gonitwy konne. Tyle tylko, że drużynami i zawodnikami rywalizującymi między sobą steruje algorytm komputerowy. Gracz często ma możliwość oglądania zaprojektowanych specjalnie w tym celu animacji.

Wielu graczy bardzo sceptycznie wypowiada się na ten temat. Ich zdaniem zakłady na sporty wirtualne to bardziej rozrywka pasująca do kasyna. No cóż, niechybnie jest w tym trochę prawdy. Jednak czy obstawiając normalne zakłady sportowe masz wpływ na wynik? Czy zdarzają się sytuacje, w których murowany pewniak przegrywa? Jak najbardziej. A zatem zarówno zakłady bukmacherskie jak i sporty wirtualne są obciążone pewną dozą losowości. Pytanie tylko, czy w przypadku sportów wirtualnych losowość ta jest dużo większa niż w przypadku tradycyjnych zakładów.

 

Odkrywaj sporty wirtualne z kodpromocyjny-24.pl
Wejdź w świat wirtualnych sportów. Ale uważaj, to wciąga!

 

Jak obstawiać sporty wirtualne?

To bardzo proste. Wchodzimy w sekcje Sportów Wirtualnych, wybieramy interesują nas dyscyplinę i przeglądamy dostępne zakłady. Nazwiska graczy i drużyn są zazwyczaj fikcyjne, ale w pewien sposób nawiązują do swoich rzeczywistych pierwowzorów. Przed meczem mamy możliwość dokładnego przestudiowania statystyk interesującego nas zespołu czy zawodnika. W formie procentowej prezentowane są wyniki uzyskiwane w ostatnich meczach, a także w bezpośrednich starciach z najbliższym rywalem. Na ich podstawie podejmujemy decyzje, na kogo warto obstawić.

Wnosimy zakład i czekamy. W sytuacji gdy rozpoczyna się mecz sportu wirtualnego, możliwość wnoszenia zakładów zostaje zamknięta. Na ekranie mamy okazję oglądać przygotowane animacje. Często są one bardzo realistyczne i możemy poczuć się tak, jakbyś oglądali prawdziwy mecz na żywo. Całe spotkanie trwa zaledwie kilka minut. Na podstawie wyniku nasz kupon zostaje rozliczony. I to w zasadzie wszystko jeżeli chodzi o zamysł obstawiania Sportów Wirtualnych.

Dlaczego wielu graczy wybiera zakłady na sporty wirtualne, pomimo, że oferta prawdziwych zakładów jest tak bogata? Odpowiedź jest prosta, chodzi o kursy. Są one wyższe i dużo korzystniejsze od tych oferowanych w przypadku zakładów na prawdziwe wydarzenia. W opinii graczy można system wirtualnych sportów wykorzystać na swoją korzyść. 

 

(…) możliwe jest również rozszyfrowanie algorytmu na podstawie statystyk i bezbłędne typowanie kolejnych zakładów.. ale to już wyższa półka. Zielonym zdecydowanie odradzam.

– anonim, cytat z jednego ze sprawdzonych forów internetowych

 

Oczywiście takie stwierdzenie to przesada. Statystyki pozwalają nam określić prawdopodobieństwo wygrania jednej ze stron, ale nigdy nie daje stuprocentowej pewności. Dokładnie tak samo jak w przypadku prawdziwych zakładów bukmacherskich. Czy warto obstawiać zakłady na sporty wirtualne? To już zależy od indywidualnych preferencji każdego gracza.

Jeżeli chodzi o bukmacherów z dobrą ofertą nakierowaną na sporty wirtualne, to zdecydowanie możemy polecić LVBET, który oprócz ogarniętej oferty proponuje nam też szeroki wachlarz promocji z kasą na start.

 

 

 

Czy bukmacherzy oszukują na sportach wirtualnych?

Obiegowa opinia głosi, że wirtualne sporty są zaprojektowane w taki sposób, aby generować jak największy zysk na korzyść bukmachera. A zatem, w danym meczu padnie taki wynik, który będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla bukmachera. Czy to prawda? Nie do końca. Bukmacherzy podlegają organom kontrolnym, które sprawdzają świadczoną jakość usług i na ich podstawie oceniają wiarygodność bukmachera. Oczywiście, serwis może ułożyć algorytm na swoją korzyść, ale to zostanie negatywnie ocenione przez organ kontrolny i spotka się z obniżeniem oceny.

 

Ocena przyznana bukmacherowi ma wbrew pozorom duże znaczenie. W wielu recenzjach serwisów bukmacherskich możemy sprawdzić, jaka ocena została mu przydzielona przez organ kontrolny. Możemy także łatwo zweryfikować co oznacza dana ocena. Dlatego też, polscy bukmacherzy nie decydują się na oszukiwanie graczy przy pomocy algorytmu Sportów Wirtualnych.

 

Wynik zależy od statystyk oraz od określonego współczynnika zdarzeń losowych. Jeżeli zatem obstawiłeś „pewniaka” i przegrałeś, nie obwiniaj bukmachera. To zupełnie tak samo jak w prawdziwym sporcie, Twój faworyt nie zawsze odnosi zwycięstwa, czasem zdarzają mu się niespodziewane wpadki.

 

Obstawiaj Sporty Wirtualne z bonusem
Obstawiaj sporty wirtualne 24 godziny na dobę z kodpromocyjny-24.pl

 

Jakie zakłady można obstawiać w sportach wirtualnych?

Oferta zakładów w sportach wirtualnych została nieco uproszczona. O ile w prawdziwych meczach piłkarskich możemy obstawić liczne aspekty gry łącznie z liczbą wyrzutów z autu, o tyle w przypadku sportów wirtualnych mamy zdecydowanie mniej opcji. Najczęściej gracz może wskazać jedynie typowaną przez siebie stronę, a także konkretny wynik meczu. W przypadku wyścigów konnych lub sportów motorowych, możliwe jest również obstawienie dokładnego porządku, z jakim w naszej opinii pojawią się na mecie zawodnicy.

 

 

Pamiętaj! Rejestrująć się u bukamchera fortuna! Możesz zgarnąć na start kod promocyjny fortuna – Wiecej infromacji tutaj