Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Etoto kod rejestracyjny

Etoto kolejny legalny bukmacher świadczący swoje usługi udostępnił możliwość rejestracji a także zawieranie zakladów online. Co to oznacza? Swoboda i możliwość obstawiania zakładów na najciekawsze wydarzenia tuż przed ich rozpoczęciem. Dodatkowo Etoto dysponuje polem na kod rejestracyjny w formularzu przy tworzeniu nowego konta. Z czym się to wiąże? Rejestrując się z kodem rejestracyjnym przez link ze stronky będziesz w stanie otrzymać kod promocyjny wyższy od standardowego!

Etoto kod bonusu

Rozpiszmy zatem co otrzymamy rejestrując się za pośrednictwem linku dostępnego na stornie. Z pomocą linku, rejestrując się u bukmachera zapewniamy sobie dwa rodzaje bonusów. Jednym z bonusów które otrzymamy od bukmachera jest bonus od depozytu na start drugim zaś jest freebet. Na samym początku za samą rejestacje otrzymamy 20PLN darmowego freebetu. Wspaniale prawda? Dodatkowo do darmowego zakładu możemy liczyć na bonus od wpłaty, w wysokości 200% do 100PLN. Jak to działa? Deponując nasze środki do kwoty 100zł zostaną one potrojone na naszym koncie użytkownika.
Jaki bonus otrzymamy deponując poraz drugi nasze środki na konto etoto? Tu można się mile zaskoczyć. Bonus za drugi depozyt wynosi aż 100% do 900PLN dzięki czemu drugie tyle możemy otrzymać za darmo, zakładając wpłacenie maksymalnej wartości do bonusu. Dodatkowo na sam koniec możemy otrzymać 20 złotych freebetu po drugim depozycie wpłacając minimum 40PLN.

Etoto zakłady bukamcherskie

Powiedzmy trochę o bukmacherze Etoto. Etoto to legalna firma bukmacherska świadcząca usługi związane z zakładami bukmacherskimi w internecie ale także stacjonarnie w punktach w Polsce. Etoto posiada licencje na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Same zakłady bukmacherskie

Etoto istnieją już od 2011 roku stale powiększając swoja ofertę. Co możemy więcej powiedzieć ? Bukmacher dość dobrze sobie radzi biorąc pod uwagę iż premia na start jest bardzo kusząca biorąc pod uwagę występowanie na Polskim rynku innych legalnych bukmacherów.

Etoto Pozostałe bonusy

Czy kiedy nowy uzytkownik wykorzysta wszystkie bonusy na start rejestrując się z kodem bonusowym otrzyma jakieś dodatkowe premie? Otóż tak! Etoto w swojej ofercie posiada również bonusy dla aktywnych użytkowników. Gdy już wejdziemy na stronę bukmachera i przejdziemy do sekcji ,,Promocje” zobaczymy aktualne promocje. Na chwile obecną bukmacher w swojej ofercie posiada promocje takie jak :

Bonus na weekend

Jak sama nazwa wskazuje możemy otrzymać dodatkowy bonus za obstawianie w weekend. Jeżeli obstawimy trzy wydarzenia za minimum 50 zł otrzymamy dodatkowe środku bonusowe w postaci 50PLN. Więcej informacji tutaj ( https://www.etoto.pl/promocje/promo/weekendogranie/)

Topowe wydarzenia

Za obstawienie wybranych wydarzeń przez etoto stawiając zakład za minimum 100 złotych na wygraną lub remis. Jeżeli nie trafisz otrzymasz bonus w postaci freebetu za 50 złotych. Więcej infrormacji tutaj (https://www.etoto.pl/promocje/promo/top3/)

E-granie

Jest to oferta skierowana do użytkowników obstawiających wydarzenia e-sportowe. Stawiając zakład za minimum 50 PLN wybrane wydarzenia esportowe otrzymasz zwrot w postaci 50% stawki do 100zł zasilając twoje konto bonusem. Więcej informacji tutuaj https://www.etoto.pl/promocje/promo/egranie/

Kornery

Jest to promocja specjalna dla wszystkich tych, którzy obstawiają zakłady na rzuty rożne. Wystarczy obstawić pojedyńczy zakład za kwotę minimum 50 zł. Co otrzymamy? Jeżeli sie nie powiedzie otrzymamy freebet 25 zł na koncie bonusowym. Sprawdź szczegóły tutaj (https://www.etoto.pl/promocje/promo/kornery/)

Mniej / Więcej

Mniej, wiecej jest to oferta skierowana do osób obstawiających wynik danego spotkania. Obstawienie za minimum 50 zł na sumę goli uprawnia nas do kolejnego freebetu 25PLN. Szczegóły Promocji tutaj https://www.etoto.pl/promocje/promo/wiecej/

Nocne Granie

Obstawianie wieczorem spotkań nie musi być uciążliwe a i pozbawione promocji. Obstaw spotkania LIVE na NFL, NHL, MLS, MLB, bądź NBA i otrzymaj freebet 50PLN. Szczegóły oferty tutaj https://www.etoto.pl/promocje/promo/nocne/

Typuj Naszą

Typuj wydarzenia ekstraklasy i innych lig w akumulatorze i otrzymaj bonus do 50PLN w postaci freebetu! Informacje tutaj https://www.etoto.pl/promocje/promo/nasza/
*Wszystkie informacje i bonusy przestawiają stan z dnia 19.03.19

Podsumowanie zakladów bukmacherskich Etoto

 

Etoto jeden z kilkunastu legalnych bukmacherów w Polsce posiada dość bogatą ofertę bukmacherską jak i promocyjną. Z etoto bonusy za rejestracje z kodem rejestracyjnym się nie kończą. Etoto posiada bardzo bogatą ofertę dla stałych graczy dzięki której możemy liczyć na bonusy po otrzymaniu trzech bonusów za rejestracje. Kursy u bukmachera Etoto wyglądają dość uśrednione, porównując przy tym innych bukmacherów takich jak lvbet i zakłady bukmacherskie fortuna. Z całą pewnością bukmacher etoto przyciąga kuszącą ofertą bogatych w bonusy freebetów.